hodnocení zákazníků

Jak se bydlí v Českém domě

Modulový dům Elko ML

Co se týče spolupráce s firmou Gemateco, byli jsme spokojeni. Chtěli nám ve všech ohledech vyhovět. Přispěli i svými nápady a pokud nastal jakýkoliv problém, snažili se ho řešit. Bydlíme v domě pár týdnů, vše je zatím v naprostém pořádku. Jak firmu, tak tento typ domu můžeme jen doporučit.

Václav S., Brandýsek


Modulový dům Elko

Od první konzultace po realizaci uplynulo pár měsíců a my bydlíme. Cena a rychlost dodání byla také jedním z hlavních důvodů, proč jsem si Český dům vybrala. Skvělá spolupráce se všemi zaměstnanci firmy od projektantky až po odborníky při stavbě samotné. Domluvené termíny vždy dodrženy. Největší obavy jsem měla z vytápění systémem Heatflow, ale funguje skvěle, dům je útulný, teplý. Český dům budu dále doporučovat.

Dagmar K., Kleneč


Modulový dům Elko

Dům od Vás jsem si vybrala z důvodů, že jste Česká firma a komunikace s Vámi je velmi příjemná. Mohli jsme se podívat u Vás do dílen na dům jak se staví, z jakých materiálů a nejvíce nás zajímalo zateplení a vytápění domu. Jsme nadmíru spokojeni a všude Vás budu doporučovat. V domě již bydlíme, čeho jsme se obávali je vytápění ve stropu, ale zjistili jsme, že je velice příjemné teplo. Přeji Vám mnoho úspěchů v další práci.

Věra E., Bělá pod Bezdězem


Modulový dům Půlklasik

Jsem maximálně spokojen s přístupem firmy, hlavně pana Vašáka. To je člověk na svém místě.
Doufám, že i s bydlením v domě budu spokojen stejně.

Jaromír E., Cítov


Modulový dům Elko

Viděla jsem na videu váš příjezd na Hospozínek a přirovnala bych to k příjezdu Zlatých hochů z Nagana, možná mě trochu mrzí, že jsem vás neviděla naživo, ale byl to koncert, koncert perfektně připravené a promyšlené práce. Pan jeřábník byl taky úžasný, smekáme před jeho prací. Jsme moc rádi, že jsme do toho šli právě s vaší firmou Český dům.
                                                                                                                                                                                
Eva B., Hospozínek


+420 601 548 087